Od momentu, ako moderátorka Jasmina Alagič oznámila svoje tehotenstvo, je ešte pod väčším drobnohľadom, ako kedykoľvek predtým. Jej účet na sociálnej sieti okamžite zaplavilo množstvo reakcii od mamičiek, ktoré začali svojvoľne komentovať najnovší príspevok známej tehuľky.

Balkánska kráska pred pár dňami zverejnila záber, na ktorom naznačila, že plánuje cvičiť a dostať sa do formy po vianočných sviatkoch, kedy si vychutnávala všetky dobroty od výmyslu sveta. Jej plánovaná aktivita počas prvého trimestra tehotenstva však poriadne zarazila ostrieľané mamičky, ktoré nešetrili kritikou.

Návštevu fitness centra, ktorú Jasmina plánuje, totiž považujú za neprijateľnú. „Som úplne zabudla, že teraz má ísť všetko bokom. Tehotenstvo nie je choroba ani dôvod na to, aby sa žena úplne opustila,“ ohradila sa Alagič. Komentáre sa však hrnuli jeden za druhým, a tak sa moderátorka rozhodla pritvrdiť. Zverejnila totiž video, kde s pokorou požiadala všetky “odborníčky“, aby ju nepoučovali ohľadom vlastného dieťaťa. ,,By som to chcela vyhubiť ešte na začiatku a poprosiť, aby to prestalo,“ dodala na záver budúca mamička.

Názory mamičiek

Reakcia Jasminy Alagič

Zdroj: Instagram/jasmina_alagič  |  Foto: Instagram/jasmina_alagič