Krimi Jasmina Alagič reaguje na nehodu v Bratislave: Silné slová o…!

Jasmina Alagič reaguje na nehodu v Bratislave: Silné slová o…!

Uplynulé hodiny pohltila Slovensko smutná správa o tragickej nehode na Zochovej ulici v Bratislave. Po tom, čo na verejnosť vyplávala informácia o tom, že šoférovi smrtiaceho vozidla namerali alkohol v krvi, sa neudržala ani moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská.

Tá na svojom súkromnom profile zverejnila dojemný odkaz. „To, čo sa v noci stalo v Bratislave, je obrovská tragédia,“ vyjadrila ľútosť nad stratenými životmi prevažne mladých študentov. „Neprináleží mi nikoho súdiť, ale za seba svoj názor chcem napísať, pretože ma to veľmi zasiahlo,“ uviedla v rozpakoch.

Alagič si pred zrakmi tisícov fanúšikov neodpustila ani ostré slová na margo opitého vodiča: „Toľko životov nenechá chladným nikoho! Ktokoľvek, kto sadne za volant pod vplyvom akýchkoľvek omamných látok alebo alkoholu, je pre mňa dobrovoľným diablom.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Napokon uznávaná moderátorka uviedla aj pár ľútostných viet pre pozostalých. „Je mi neopísateľne ľúto tých zbytočne zobraných životov a všetkých navôkol, koho sa táto tragédia dotkla. Prosím Boha, aby sa to už nikdy nezopakovalo,“ zakončila, k čomu sa v mene celej redakcie pripájame i my- vyjadrujeme úprimnú sústrasť pozostalým.

Zdroj: Instagram/Jasmina_alagic