Okolo balkánskej krásky Jasminy Alagič je v posledných mesiacoch poriadny rozruch. Väčšina fanúšikov ju zaznamenala pri moderovaní speváckej šou Superstar, no jej sláva stúpla omnoho viac, keď sa prevalil vzťah tváre TV Markíza s kontroverzným raperom Rytmusom. Jej medializáciu zachytili aj známe celebrity, ktoré sa na sociálnej sieti radi vyjadria na jej adresu.

Jasmina je známa svojou pozitívnou náladou, s ktorou úzko súvisí aj jej nepretržitý úsmev. Sama priznala, že sa teší z prítomnosti a intrigami či negatívnymi emóciami sa vôbec nechce zaoberať. Svoje nadšenie zo života zdieľa aj na sociálnych sieťach, pričom neustále upozorňuje na momenty, ktoré ju robia šťastnou.

Moderátorka pred pár dňami zverejnila nový záber z fotenia, pričom prekvapila vyjadrením, že prežila jeden z najsilnejších a najšťastnejších dní vôbec. Jej príspevok zaujal i modelku Andreu Verešovú, ktorá napísala prekvapujúce slová. ,,Ty si taká krásna až by som ťa vybozkávala na tie zdravé červené líčka! Veľa šťastia a radosti z úspechov! Si nádherná, držím ti palce od začiatku, pretože si milá, šikovná a talentovaná- bez ohľadu na to, s kým si a koho rieši bulvár! Good luck, baby!“ odkázala usmiatej kráske.

Z tak úžasnej pochvaly bola určite potešená aj samotná Alagič, ktorá jej poďakovala slovami jej vlastnými. ,,Keby sa dalo poslať objatie na diaľku ver, že by ti práve v tejto chvíli išlo prvou triedou to najsilnejšie, najúprimnejšie a najvďačnejšie, aké ti túžim dať!“

Zdroj: Instagram  |  Foto: Instagram, Youtube