Finále štvrtej série šou Tvoja tvár znie povedome sa na televíznych obrazovkách objaví už o pár dní. V záverečnej epizóde však nastala zmena, keďže účinkujúci si osobnosti, ktoré majú napodobniť, už nevyberali prostredníctvom rulety. Išlo o ich osobný výber, pričom najviac prekvapila Jasmina, ktorá sa odhodlala stvárniť svojho, dnes už snúbenca Rytmusa.

Štvorica, ktorá zabojuje o víťazstvo tejto série, je určite rozmanitá. Do finále sa totiž dostal Dárius Koči, Juraj Loj, Mária Bartaloš a Jasmina Alagič. Práve balkánska kráska musela v priebehu šou pravidelne počúvať návrhy fanúšikov, ktorí zúfalo chceli, aby moderátorka napodobnila speváčku Daru Rolins alebo rapera Rytmusa.

Keďže Alagič je za každú srandu, rozhodla sa svojím priaznivcom vyhovieť. Spoločne s Martinom Harichom tak zaspieva skladbu z dielne svojho snúbenca. Konkrétne pôjde o kedysi známy song “Kuresfunk“, pričom ide o duet s Igorom Kmeťom ml. Jasmina priznala, že sa ju úspešný raper snažil naučiť triky ako dostať publikum do “varu“. A takto bude moderátorka počas finálového večera vyzerať!

Jasmina ako Rytmus

Zdroj: markiza.sk, |  Foto: YouTube, Facebook/Tvoja tvár znie povedome, Instagram/jasmina_alagic

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.