Prípravy na veľkolepý deň moderátorky Jasminy Alagič a rapera Rytmusa sú v plnom prúde. Aj napriek tomu, že dvojica pred pár týždňami ani len netušila, kde sa ich svadba uskutoční, všetko sa postupne kryštalizuje. Dnes už dokonca vieme, koho si budúca mamička vybrala za družičky a aké šaty budú mať na sebe.

Balkánska kráska sa rozhodla, že nebude pred fanúšikmi tajiť nič v súvislosti s pripravovanou svadbou. Pred pár dňami sa tak dvojica pochválila, že veľkolepá slávnosť sa bude konať na Zámku Šimák v Pezinku. Následne prišiel na rad výber vhodných svadobných šiat pod taktovkou známej módnej návrhárky Janky Pištejovej, pričom Jasmina vsadila na zlatú farbu.

Jedným z dôležitých rozhodnutí pre nevestu je však správny výber družičiek a ich luxusných šiat. Alagič v tom má celkom jasno, keďže po jej boku budú stáť kolegyne z televíznej stanice FashionTV Czech&Slovak. Konkrétne ide o Dominiku Ducovú a Eriku Bugárovú, ktoré majú za sebou prvú skúšku šiat. Dievčatá budú mať na sebe ružové róby s kvetovým motívom, pričom na hlavách budú mať vence opäť z farebných kvetov.

Zdroj: Instagram/Fashiontvcs  |  Foto: Instagram/Fashiontvcs, Instagram/ SalonNicole.sk, Instagram/jasmina_alagic, Instagram/pistejka