Martin Jakubec v posledných týždňoch absolútne stráca sebakontrolu, pričom sa postupne svojsky vyjadruje k mnohým osobnostiam slovenského šoubiznisu. Jeden z najznámejších párov mu však leží v žalúdku omnoho viac ako iné. Podľa jeho slov iba kopíruje jeho životné kroky.

Miláčik postarších dám sa neustále vyjadruje k vzťahu Rytmusa a Jasminy, pričom mu tehotenstvo moderátorky zrejme nedáva spať. Podpichovanie a urážanie tejto dvojice sa stalo takmer denným rituálom, pričom je zrejmé, že Jakubec tak koná s určitým úmyslom, ktorý bude snáď čoskoro známy verejnosti (snáď to nebude ďalšia svadba).

Martin sa však rozhodol zájsť ešte ďalej a ironicky poznamenal, aké je krásne, že sa snúbenci čoskoro stanú rodičmi. Podľa jeho názoru však ide iba o premyslenú hru na médiá. ,,Ona tehotná NIE JE! Bola to len marketingová hra na pripútanie pozornosti na Rytmusov zápas v ringu. Je to len premyslený marketingový ťah, ktorý je zneužívaním situácie a zneužívaním nenarodeného dieťaťa,“ povedal spevák v rozhovore pre magazín slovakwoman.sk. Nezašiel už týmto vyjadrením trochu priďaleko?!

Zdroj: slovakwoman.sk |  Foto: Facebook/Martin Jakubec, Instagram/jasmina_alagič, markiza.sk