Od nečakaného rozchodu Dary Rolins (45) a Rytmusa (41) ubehlo už takmer deväť mesiacov, pričom sa dvojica nechala počuť, že zostávajú priateľmi a nevraživosť medzi nimi určite nehrozí. Dnes by sa dalo o ich kamarátskom vzťahu zrejme polemizovať. Do ich mediálnej prestrelky sa však zapojila už aj súčasná partnerka rapera, Jasmina Alagič.

Rytmus pred pár dňami poriadne prekvapil fanúšikov, ale predovšetkým svoju bývalú partnerku Daru Rolins, keď si zo svojho YouTube kanálu vymazal pesničku 8. október, ktorá bola venovaná práve úspešnej speváčke. Aj napriek tomu, že sympatická blondínka sa zdala na prvý pohľad nad vecou, konanie bývalej lásky sa jej poriadne dotklo.

Dara si svoju frustráciu “vybila“ na sociálnej sieti: ,,8. október bol, JE a vždy aj bude. A nech sú dnes karty rozdané akokoľvek, viem, že tomu dátumu a pesničke venujem vždy zvýšenú pozornosť,“ hneď v úvode napísala speváčka, pričom zverejnila fotku, kde je s dcérkou Lolou a Patrikom. Je zjavné, že slovenská diva nemieni sedem spoločných rokov len tak vymazať zo svojho života, ako sa o to snaží Rytmus.

Úprimné vyjadrenie Rolins sa však dostalo aj k samotnému raperovi, ktorý stratil trpezlivosť. “Dara, na čo je toto dobré? Moc ťa prosím, nechaj nás už žiť s Jasminou našu lásku. Od januára sme rozídení a je už október. To je 9 mesiacov!!! Dopraj nám šťastie ako ho prajeme aj my tebe a nevracaj sa do minulosti,“ odkázal svojej “bývalke“ rodák z Piešťan.

Mediálny ping – pong si, samozrejme, všimla aj súčasná partnerka člena skupiny Kontrafakt. K celej veci sa však postavila nekonfliktne. ,,Nechaj ich nech si píšu scenáre o Tebe bez Teba na míle vzdialené pravde…. Nechaj… Pretože podstatu, ktorú nosíš v sebe, časom každý aj tak uvidí… bez zbytočných slov a vysvetľovania Ťa pochopia, uvidíš,“ napísala moderátorka na sociálnu sieť. Je zrejmé, že balkánska kráska sa neplánuje dostať do kolotoča odkazov v médiách a s radosťou si bude užívať svoj život.

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic|  Foto: markiza.sk, Instagram/jasmina_alagic