Okolo balkánskej krásky Jasminy Alagič je v posledných mesiacoch poriadny rozruch. Médiá, ale aj fanúšikovia detailne sledujú jej príspevky na sociálnej sieti, pričom sa snažia nahliadnuť do jej súkromného života. Moderátorka si je toho vedomá, a tak sa snaží často prihovárať svojím obdivovateľkám. 

Jasmina na sociálnej sieti veľmi rada dokumentuje svoj bežný deň. Tak tomu bolo aj nedávno, keď sa pochválila záberom, kde je na prechádzke so snúbencom a ich psom Daphne. ,,Milujem tieto krásne dni, milujem les, ľudí a zvieratá, ktorými som obklopená. A najlepšie to mať všetko v jednom,“ napísala moderátorka.

Záberom, kde je konečne vidieť jej tehotenské bruško, potešila predovšetkým slovenské mamičky. Mnohé fanúšičky jej totiž vyčítali, že vôbec nevyzerá ako tehotná, a dokonca spochybňovali, že by pod srdcom nosila bábätko. „Konečne vidím už to bruško. Doteraz sa mi ani nechcelo veriť, že si tehotná,” napísala jedna z komentujúcich dám. ,,Fakt som si myslela, že tvoje tehotenstvo je iba reklamný ťah. Každopádne gratulujem, až teraz,“ podotkla ďalšia zo žien.

Zdroj: Instagram/jasmina_alagic  |  Foto: Instagram/jasmina_alagic, Pixabay