Jasmina Vrbovská Alagič (30) mala v uplynulých dňoch viacero povinností u našich českých susedov, na ktoré sa mimoriadne tešila. Niet sa čomu diviť, keďže dostala lukratívnu ponuku v obľúbenej šou Tvoje tvář má známý hlas. Kráska si ale tentokrát zasadla za porotcovský stôl!

Jasmina si musela v uplynulých dňoch odskočiť do susedných Čiech, kde ju čakali viaceré pracovné povinnosti, no aj zábava. Okrem toho, že sa s Rytmusom vybrala povzbudzovať na dlhoočakávaný zápas Vémolu a Végha, strihla si aj párty spojenú s prezentáciu vegánskych rúžov YouTuberky Any. Práve na nej zožala od českých médií veľkú kritiku za svoje údajné hviezdne maniere.

Okrem toho sa ale moderátorke dostalo veľkej cti a získala exkluzívny flek v obľúbenej šou Tvoje tvář má známý hlas, kde zasadla do porotcovského kresla: “Dnes večer budem v porote Tvoje tvář má známý hlas na Nove. Pýtate sa, čo už som len ja mohla hodnotiť?! No tak to sa pýtam tiež. Ale bola to zábava, účinkujúci boli mega šikovní, atmosféra bola úžasná a ja verím, že sa zabavíte,” uviedla na svojom Instagrame.

Napokon v rozhovore pre TV Nova priznala, že ju potešili talentovaní účinkujúci ako aj súdržnosť celého tímu. Nostalgicky si zaspomínala na svoje vlastné účinkovanie, počas ktorého ale priznala obrovský stres a doslova klepanie tela. Dnes ale Jasmine vystupovanie v koži slávnych spevákov, veru, chýba a v sobotu sa tak mohla aspoň spoza stolíka opäť nadýchať atmosféry zábavnej relácie.

Rozhovor Jasminy po porotcovaní v Tvojej tvári si pozriete >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/jasmina_alagic, Tv Nova