Jasmina Vrbovská Alagič sa po svojich slovách na Instagrame musela opäť brániť. Jedna fanúšička jej totiž naložila, na čo sa Jasmina napriek tomu stále prívetivo “obula” do neprajných mamičiek s deťmi. Avšak ani ďalšia reakcia na seba nenechala dlho čakať.

Jasmina Vrbovská Alagič, ktorá vybrala svojmu synčekovi netradičné meno Sanel, sa svojim fanúšikom pravidelne prihovára zo svojho účtu na Instagrame, kde všetkých vyzýva k zdieľaniu pozitívnych zážitkov a šťastia. Po jej posledných slovách o krásnom živote a chvíľkach, ktoré si treba užívať, sa ale ozvala jedna naštvaná fanúšička, ktorá tehotnej moderátorke poriadne vyčistila žalúdok: “Milá Jasminka, všetko, čo píšeš, je milé, pekné. Len niekedy trochu smutné. Ty prezentuješ telefón, detské veci, kozmetiku, oblečenie a v konečnom dôsledku za reklamu dostaneš zadarmo alebo ešte aj za to pekne zaplatené. A čo tie, čo im muž dostane na výplatu 700 eur, žienka doma na materskej skoro nič nedostáva, splácajú hypotéku a je ich viac ako takých ako ty? Môžu len slintať a smutne listovať tvoj profil,” napísala Balkánke.

Jasmina ale neváhala, rýchlo odpovedala a zdieľala svoj postoj voči mamičkám s deťmi. Zdôraznila, že ona si svoj život zabezpečila sama ešte predtým, ako stretla Rytmusa: “A nie vďaka mužovi! Ale vďaka sebe samej, a preto vyhovárať sa na najnižšiu materskú a na mužov príjem mi príde tak, že prepáč, ak sa ťa teraz dotknem, ale prečo si na sebe a svojom živote ty sama nezamakala predtým, ako si si robila dieťa? Áno, teraz príde milión výhovoriek, ako nie každý má toľko možností atď, atď, ale ruku na srdce, naozaj nie sú žiadne?” naložila žene naspäť.

Krátko na to sa ale ozvala aj ďalšia followerka, ktorá pripojila svoj príbeh. Ona aj manžel totiž začali trpieť zdravotnými problémami, ktoré ich dostali finančne na kolená: “Takže od 1. augusta končím so živnosťou, keďže po zmene provízneho systému zarobím 300 eur a 189 eur mám odvody. Poviete mi, ako sa mám snažiť zvýšiť príjem rodiny, keď mám problém sama sa osprchovať? Môj syn (vysokoškolák, ide do 3.r) si privyrobí, má skončenú grafiku a dcéra bude v 2. r na grafike. Manžel pracuje 12 – 16 hodín denne, aj napriek tomuto som optimista a teším sa z maličkostí, ale to mi kúpele nezaplatí. Podotýkam, nežijeme si nad pomery a každé euro zvážime. Povedzte mi, ako sa dá zvýšiť príjem v tejto situácii a ja to spravím,” odkázala, no na jej prosbu už reakcia neprišla.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/jasmina_alagic