Mnohí fanúšikovia boli zvedaví, aké meno bude nosiť prvý potomok manželov Vrbovských. Raper Rytmus však spravil nečakaný krok a zverejnil svoje doposiaľ najemotívnejšie video, ktoré nesie názov “Sanel“. Široká verejnosť je tak presvedčená, že práve toto balkánske meno dostane ešte nenarodený chlapček.

Zamilovaná dvojica sa už nevie dočkať svojho prvorodeného synčeka, ktorému ešte pred pôrodom venoval Rytmus novú skladbu s názov “Sanel“. Reakcie fanúšikov na seba nenechali dlho čakať, keďže mnohým sa nepozdávala kombinácia exotického mena s tradičným slovenským priezviskom, čo priam extrémne zdôraznil najmä Martin Jakubec.

Jasmina si však stojí za svojím, keďže ako sama priznala, jej srdcu sú bližšie balkánske mená v porovnaní so slovenskými. Budúca mamička sa totiž netají tým, že v jej žilách koluje balkánsko-maďarská krv. Pred rokmi, kedy iba uvažovala o rodine a deťoch, si vybrala mená pre chlapca i dievča, ktoré nosila vo svojom podvedomí až dodnes. S vytúženým menom sa podelila s Rytmusom, ktorý bol nadšený a bez problémov s ním súhlasil. Je tak jasné, že temperamentná dvojica sa určite rozhodla pre balkánske meno, či to však bude skutočne “Sanel“ uvidíme čoskoro.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Jasmina so svojím synovcom

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Instagram/jasmina_alagic