Jasmina Alagič (29) sa na pozornosti a darčeky od svojho snúbenca Rytmusa (42) sťažovať rozhodne nemôže. Zamilovaná dvojica už stihla osláviť aj deň sv. Valentína, pričom kráska dostala od rapera darček rovno do postele.

Jasmina a Rytmus prežívajú najkrajšie obdobie v živote a okrem toho, že sa zasnúbili, na Vianoce ohlásili aj čoskorý príchod svojho prvého spoločného bábätka. Jasmina sa už pomaličky začína zaguľacovať, pričom nedávno zverejnila roztomilý dôkaz.

K zaľúbencom pribudol nedávno do rodiny aj psík, s ktorým si okamžite “sadli”. Moderátorka a raper ale nikdy nezabúdajú na romantiku a okrem pravidelných darčekov, dovoleniek a spoločných zážitkov sa postarali aj o ukážkové prekvapenie na deň sv. Valentína.

Nič netušiaca Jasmina totiž v čerstvom videu Rytmusa leží v posteli, zatiaľ čo on sa blíži aj s darčekom. Balkánska kráska si od svojho snúbenca vyslúžila v tento deň zamilovaných krásnu kyticu červených ruží, ktorá pristála priamo v jej náručí. Dvojica tak zrejme iba začína a nikto by sa nečudoval, ak by sa dnes večer vybrali aj na spoločnú večeru či niekam von. Snúbenci si tak zrejme nerobia ťažkú hlavu z nedávneho nákladu, ktorý Jasmina dostala od známeho českého portálu, ktorý ju označil za ufňukanú hviezdičku.

Jasmina dostala od Rytmusa na Valentína kyticu ruží
Do rodiny pribudol psík a čoskoro aj malý synček

Zdroj │ Foto: Instagram