Jasmina Alagič (29) síce nemá problém hovoriť pred kamerami takmer o čomkoľvek, no táto otvorenosť zrejme mnohých zaskočí. Moderátorka sa totiž rozhodla prehovoriť o veľmi háklivej téme, keď pred celým Slovenskom povedala, ako vyzeralo jej prvé intímne zblíženie s Rytmusom.

Jasmina je vždy priamočiara a otvorená a v rozhovoroch nemá problém s hlasným smiechom či spontánnymi gestami. Nedávno prezradila aj veľké plány a detaily o svadbe roka a Rytmus sa zas pochválil luxusným darčekom, ktorý kúpil svojej láske. Keď prijala pozvanie do Sajfovej relácie LVL Lama, zrejme netušila, čo všetko ju čaká. Po sérii otázok ohľadom zásnub a jej kariéry totiž prišla mimoriadne zvedavá otázka od jednej diváčky: „Ako si si predstavila Rytmusa holého? Bolo to sklamanie alebo prekvapenie, keď si ho potom videla?“ pýta sa.

Jasmina, ktorá s radosťou odpovedala na všetky otázky a mimo iného vyzradila aj to, že Rytmus ju o ruku požiadal v teplákoch, tak všetkých odrovnala. Doteraz totiž o intímnom živote s raperom žiadna pred ňou neprehovorila: „No vieš čo, vždy to je prekvapenie, keď vidíš niečo také,“ priznáva exotická kráska, na čo jej Sajfa okamžite skočil do reči: „Ako také obrovské?“ smeje sa. Jasmina ale jeho otázku taktne odignorovala a pokračovala v odpovedi: „Ale som si myslela, že to aj nejaké také bude,“ zakončuje nahliadnutie do spálne mediálne najsledovanejšej dvojice. Z jej slov je ale zrejmé, že sklamanie sa nekonalo a Patrik splnil všetky očakávania vášnivej Bosnianky.

Zdroj: YouTube/Sajfa │ Foto: YouTube, Instagram