Už čoskoro sa na televíznych obrazovkách spustí deviaty ročník šou Česko Slovensko má talent a okrem ostrieľanej poroty sa diváci môžu tešiť aj na novú moderátorskú tvár! Lujzu Garajovú-Schramekovú vystrieda Jasmina Vrbovská Alagič (32), pričom v upútavke z nej urobili dokonalú hviezdu!

Po materskej dovolenke so synom Sanelom vymení pôvabná plavovláska domácu rutinu za najžiarivejšie pódium na území Slovenska. Na červenom koberci pôsobí ako skutočná diva a zo skúseností moderovania medzinárodného projektu Superstar rozhodne vie, do čoho sa púšťa. Okrem príležitosti zažiariť v Talente sa však chopila aj ďalšej, celkom novej a odlišnej pracovnej ponuky!

Jasmina si totiž zahrá aj v novom seriáli s pracovným názvom Iveta, kde po boku Bruna Cibereja stvárni samu seba, a teda moderátorku prestížnej súťaže Miss! „Na seriáli sa mi robilo fantasticky. Keďže som tam hrala, dá sa povedať, samu seba, tak mi to bolo veľmi prirodzené a jednoduché. Možnosť natáčať v spoločnosti režiséra Jána Hřebejka bolo pre mňa absolútne splneným snom. Aj keď som to hovorila doma mužovi, tak skoro odpadol,“ povedala pre Nový čas Jasmina.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Nový čas | Foto: IG/jasmina_alagic, csmt_tvjoj, TV Joj | Video: YouTube