Jasmina prekvapuje: „Okey, niečo vám poviem o mojom mužovi!“

Dátum:

Úspešná moderátorka obľúbenej šou Česko Slovensko má talent Jasmina Alagič Vrbovská nemôže byť šťastnejšia! Večne dobrá nálada a balkánsky temperament z nej robia výraznú osobnosť domácej šoubiznisovej scény a o jej duševnú rovnováhu sa stará aj jej pevný pilier, manžel Rytmus. 

Toto by si priala každá žena, matka či manželka! Žiadne očakávania ohľadom varenia, upratovania či relax od povinností- aj takto môže vyzerať bežný deň celebritnej dvojice so synčekom. Jasmina totiž fanúšikom prezradila romantický detail nielen dnešného rána.

„Keď som jeho a Sanelka odprevádzala z domu (pretože ho ráno vozieva vždy on) sa má pýta: ‚Láska, aký budeš mat deň?‘ Hovorím mu, že hneď ako odídu sa idem vyvaliť do vane a užívať si chvíľku absolútneho ničoho,“ priznala Jasmina.

Aj keď by možno mnohí muži očakávali, že sa ich partnerka postará o domácnosť, prípadne sa bude venovať vareniu, Patrik sa zachoval ako správny chlap a manželku podporil. „S obrovským úsmevom a láskou na mňa pozerá, pobozká má a povie mi, aké je to super! Môj muž skrátka vždy chce, aby som bola spokojná a mala krásny deň, a keď v ten deň napríklad nájde doma jeho obľúbené jedlo, tak sa poteší ako malý, nie, akoby to bola samozrejmosť,“ prezradila zamilovaná moderátorka na sociálnej sieti Instagram.

V tom, čo si na svojom partnerovi mimoriadne váži, však pokračovala, pričom fanúšikom odhalila krásnu časť zo súkromia. „Môj muž mi každý deň niekoľkokrát povie ako má ľúbi a každý večer ma škrabká pred spaním. Toto sú veci, ktoré sú pre mňa tisíckrát viac ako to, či mi pomáha v kuchyni alebo vykladá umývačku. Môj muž mi každý deň dáva krásne emócie,“ delí sa s fanúšikmi Jasmina.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/jasmina_alagic | Foto: IG/jasmina_alagic, rytmusking

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...