Druhá nedeľa v mesiaci patrila na obrazovkách TV Markíza odštartovaniu veľkolepej šou Tvoja tvár znie povedome, v ktorej zahviezdilo osem osobností slovenského šoubiznisu.

Okrem víťazky Márie Bartaloš či nadrozmernej Madonny v podaní Dáriusa Kočiho sa v relácii predstavila aj moderátorka Jasmina Alagič, ktorá stvárnením raperky Missy Eliiot prekvapila množstvo divákov pri televíznych obrazovkách.

A nielen ich! Ako sa zdá, sympatická plavovláska cinkla na strunu i svojim najbližším a najmä raperovi Patrikovi Vrbovskému, ktorému uplynulú nedeľu fušovala do remesla. Sympatická kráska so žiarivým úsmevom sa hneď v úvodnej epizóde predstavila ako raperka Missy Elliot, pričom, ako vidno, dievča má “rytmus” doslova v tele.

„Ja sa musím priznať, že som zostala veľmi prekvapená z ich reakcii, ba priam až dojatá, lebo boli veľmi milí. Mala som pocit, že ich to trošku prekvapilo, že to môže vyjsť takto dôstojne, ako to vyšlo,“ uviedla moderátorka pre portál Markiza.sk, pričom s pokorou dodáva, že sa mimoriadne teší z množstva pozitívnych reakcii divákov.

A čo na jej vystúpenie povedal samotný hudobník? „Paťo ma takto búchal po hlave ako opicu a že dobréééé, dobrééééé, vážne dobréééé! Vyzeral, že je spokojný a nehovorím, že by nejak strieľal ohňostroj, ale tak pekne a mala som pocit, že tak trošku aj hrdo sa na to pozeral a povedal, že super, dobre, dobre, tak ja som bola rada,“ dodala raperka.

Celý rozhovor s Jasmínou si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj: Markiza.sk | Video: YouTube | Foto: Instagram