Jasmina Vrbovská Alagič, ktorá je mamičkou malého Sanela už takmer 1,5 roka, žiari šťastím. Nielenže si užila čaro pravého rozprávkového Mikuláša v kruhu svojich najbližších, no veľkolepo sa pripravuje aj na vianočné sviatky. „Veľa rodiny, veľa radosti, veľa rozprávok, veľa jedla a veľa vďačnosti za všetko, čo žijeme,“ napísala na sociálnej sieti hrdá moderátorka.

Jasmina, ktorú široká verejnosť spoznala predovšetkým vďaka moderovaniu šou Česko Slovensko hľadá Superstar po boku Leoša Mareša v roku 2018, sa vo výchove cíti ako ryba vo vode. Sanel má o luxus a pozornosť postarané, pričom otec Patrik Rytmus Vrbovský s manželkou mu splnia aj to, čo sám ešte nedokáže povedať.

Dôkazom toho je aj fakt, ktorým sa Jasmina pýši na sociálnej sieti Instagram. Fanúšikov totiž vyzvala, aby sa jej opýtali na to, čo ich zaujíma, kým jeden z nich jej napísal len svoj pozitívny názor na to, čo na profile moderátorky vída. „Veľmi sa mi páči tá voľnosť, ktorú Sanel podľa videí má, chodí a objavuje svet. Ste super,“ napísal Jasmine sledovateľ, na čo mu pohotovo, a predovšetkým obdivuhodne odpovedala.

„Nejde o to, že ho nechávam robiť to, čo chce, ale to, že sa snažím rešpektovať jeho osobnosť. Ak nechce jesť desiatu lyžičku špenátu, nebudem ju doňho rvať iba preto, aby som mala čistú misku… Ak chce radšej počúvať muziku ako mňa, čítajúc mu rozprávku, nevadí, veď neskôr príde rad aj na to. Chcem, aby bol vychovaný tak, že si má vážiť ostatných rovnako ako seba a nenechať sa potláčať, a tak isto nebúrať ničie sny. Či to robím správne? Vôbec neviem a vlastne jediný, kto môže súdiť, je on,“ uviedla Jasmina, ktorá si za svoj postoj vyslúžila množstvo pozitívnych komentárov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/jasmina_alagic