Jasmina Vrbovská Alagič ani len netušila, akú vlnu špekulácii vyvolá jedinou otázkou. Po tom, čo sa priaznivcov spýtala, či by mali s manželom Patrikom „Rytmusom“ Vrbovským „zamiesiť“ na druhé bábätko, sa jej fanúšikovia zhodli v jasnej odpovedi- vraj už má byť tehotná.

„Tak čo, ideme do ďalšieho?“ podpichla si Alagič pri zábere, kde ju môžeme vidieť so synom slovenskej influencerky Zuzany Plačkovej. „Veď už si tehotná. V televízii ti je vidieť bruško,“ reagovala jedna z diváčiek šou Česko Slovensko má talent, kde sa aj tento rok zhostila Jasmina úlohy moderátorky.
„Určite už je ďalšie na ceste. A to je dobré, deti sú dar,“ pridala sa ďalšia zo sledovateliek, pričom podobných reakcií by ste pod moderátorkinými príspevkami našli viacero. Pravdou ale ostáva, že mierne nafúknuté či vykuknuté bruško okamžite neznamená tehotenstvo.
K daným špekuláciam zo strany fanúšikov sa populárny párik nateraz nevyjadril, avšak ako sme pri dvojici zvyknutí, takúto novinku by si neudržali dlho pre seba. Médiá a verejnosť majú totiž oči naozaj všade!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Instagram/jasmina_alagic, csmt_tvjoj