Jasmina Alagič, ktorá sa čoskoro stane pani Vrbovskou a mamičkou prvého spoločného potomka s Rytmusom, sa teší už teraz. Do jej života totiž pribudol roztomilý psík. Ľudia si však neodpustili štipľavé komentáre…

Jasmina sa čoskoro stane mamičkou a vydá sa za milovaného Rytmusa, s ktorým si nedávno zariadili svoje hniezdočko lásky. Veľkú radosť však zažíva aj kvôli čomusi celkom inému. Pred chvíľou sa totiž temperamentná Balkánka rozhodla pre kúpu nového psíka. Dvojica mala o plemene štvornohého priateľa jasnú predstavu už dávnejšie, keď zháňali overené chovné stanice kráľovských pudlíkov.

Zdá sa, že napokon našli svojho vysnívaného domáceho kamaráta a moderátorka sa už pochválila aj fotkou sympatického chlpáča: “Ahojteee! Dnes nám začína ďalšia nová kapitola v živote s touto mojou vysnívanou Daphne,” teší sa Jasmina. Ihneď po zverejnení ale začali na Instagrame pribúdať štipľavé komentáre.

Jasmina musela rovnako vysvetľovať aj svoje slová o tom, že psíka budú trénovať po dobu jedného roka. Niektorí totiž nadobudli dojem, že po roku sa psíka dvojica zbaví. Budúca mamička ale uviedla veci na pravú mieru a všetkým vysvetlila, že rok bude prebiehať intenzívny tréning, no krásavicu Daphne si, samozrejme, ponechajú aj naďalej.

Kým niektorí sa pozastavovali nad skutočnosťou, že kráska nezobrala psíka radšej z útulku, ďalší si neodpustili poznámku o jeho vzhľade. Podľa drvivej väčšiny fanúšikov sa totiž nový pudlík až nápadne podobá na svoju majiteľku: “Hovorí sa, že majiteľ sa časom začne podobať na svojho pána. Tie oči od seba, taká malá Jasminka,” všimla si Antónia, ku ktorej sa pridali desiatky ďalších: “Vyzerá ako ty Jasmina, aký pán taký pes,” tvrdí Daniela. Vidíte aj vy podobnosť medzi moderátorkou a jej novým psíkom?

Jasmina vysvetlila, že psíka budú rok intenzívne cvičiť

Podobajú sa?

Zdroj | Foto: Instagram