Jasmina Alagič si aktuálne užíva rodinku a malého Sanela, ktorého vychováva s manželom Rytmusom. Ako ale otvorene priznáva, pokojný spánok jej berú problémy s expartnerom. Nachádza sa v bezvýchodiskovej situácií a prípadné zhoršenie situácie sa s ňou môže ťahať aj roky.

Jasmina patrí k večne usmiatym tváram nášho šoubiznisu a smiech ju sprevádza ako v práci, tak aj v súkromí. Momentálne prežíva najkrajšie životné obdobie so svojou rodinkou, malým Sanelom a manželom Rytmusom. Hoci sú obidvaja partneri finančne “za vodou”, predsa len visí nad moderátorkou mrak minulosti, ktorý jej občas berie pokojný spánok.

Je ním Jasminin expartner, ktorý skončil v roku 2016 v rukách polície a teraz býva v jej byte v Petržalke. Nedávno sa Jasmina ocitla na zozname neplatičov správcovskej spoločnosti, hoci o tom vôbec netušila. “Nemám o tom žiadnu informáciu ani mail, že by som bola dlžná správcovskej spoločnosti. Pravdou je, že v tom byte býva môj bývalý priateľ, ktorý má aj na starosti platenie účtov, keďže ja ten byt nevyužívam. Takže to mohlo vzniknúť z jeho strany,” priznáva pre Šarm. Zároveň dodáva, že jej táto vzniknutá situácia značne vadí: “Prekáža mi to, samozrejme, keďže s tým nič nemám a ľudia vidia moje meno medzi neplatičmi. Navyše je to nepríjemné aj z dôvodu, keby prišlo k exekúcii, budem mať v banke záznam, a to by sa ťahalo so mnou roky,” rozčúlila sa Jasmina so slovami, že aktuálne rieši možný prevod bytu, aby nemala na krku expriateľove problémy.

Hoci by mohla svojho bývalého jednoducho vyhodiť na ulicu a vymeniť zámky, nedokáže to. “Teda viem, čo by som mohla, na čo mám právne nárok, ale svedomie mi nedovolí. Áno, mohla by som vymeniť zámky na dverách zo dňa na deň a vysťahovať ho, ale taká mrcha nie somNechcem zo seba robiť chúďatko, ale fakt som v situácii, keď v rámci svojho svedomia neviem urobiť viac.” O nedoriešenej zápletke hovorí pravidelne aj s Rytmusom: “Paťo o všetkom vie a práveže je strašne super. Stále hovorí, že to treba vyriešiť, ale netlačí na mňa. Som k nemu úplne otvorená, každý jeden rozhovor, ktorý vediem s brankárom expartnera, tlmočím Paťovi a sám hovorí, že je to proste blbá situácia,” dodáva na záver. Jasmina tak dúfa, že sa mužovi z jej minulosti podarí svoje problémy vyriešiť a nebude sa spoliehať len na jej dobrú vôľu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: sarm.pluska.sk │ Foto: Instagram/jasmina_alagic, YouTube/Show Jana Krause