Jasmina Alagič (29) prekvapila počas uplynulých Vianoc všetkých fanúšikov, keď verejne oznámila, že je tehotná, pričom sa s Rytmusom (42) už svojho prvého potomka nevedia dočkať. Moderátorka však tentokrát zverejnila doposiaľ najintímnejšie video s raperom. Tu už zväčšujúce sa bruško neskryje!

Jasmina a Rytmus ohlásili verejnosti počas uplynulých Vianoc najkrajšiu správu svojho života. Zo zamilovanej dvojice, ktorá si tento rok povie aj svoje “áno”, sa už čoskoro stanú rodičia. Raper sa o svoju milovanú stará a stráži ju ako oko v hlave. Nezabúda pritom ani na romantiku a na deň sv. Valentína jej priniesol krásny darček rovno do postele.

Moderátorka má ultra štíhlu postavu, no jej bruško sa už pomaličky zaguľacuje a svoje tehotenstvo už čochvíľa len tak neskryje. Na nedávnom plese, ktorý moderovala spolu s Martinom Nikodýmom, pritom priznala, že jej šaty už začínajú byť naozaj tesné.

Rukolapný dôkaz o tom, že bruško Jasminy už skutočne naberá tvary, sa ale objavil až v jednom z posledných videí dvojice. Kým si Jasmina bezstarostne hrá hru, Rytmus ju hladká po brušku a zo záberu je jednoznačne vidieť, že bábätko rastie ako z vody. Sledujte!

Rytmus a Jasmina sa už bábätka nevedia dočkať
Raper si moderátorku takto hýčkal aj na Valentína

Zdroj │ Foto: Instagram