Moderátorka Jasmina Vrbovská Alagič je v pokročilom štádiu tehotenstva stále aktívna a pred pár týždňami dokonca predstavila novú kolekciu pre tehotné ženy. S návrhov je nadšená, pričom ich hrdo ukazuje aj na sociálnej sieti. Z tých cien sa vám však poriadne zatočí hlava.

Jasmina Vrbovská Alagič si v priebehu tehotenstva uvedomila, že našla dieru na slovenskom trhu. Pri neustále rastúcom brušku totiž musela siahať po inom type oblečenia, ktoré nepovažovala za dostatočne atraktívne. Spoločne s návrhárom Milan Švingálom tak vytvorili kolekciu, ktorá je určená pre tehotné ženy.

Mnohé Slovenky sa tak tešili na štýlové oblečenie, v ktorom by sa aj s väčším bruškom cítili dobre. Niektoré z nich však čakalo trpké sklamanie. Tričká, ktoré sú v ponuke, totiž stoja 40 eur. V prípade overalov sa cena pohybuje od 150 od 240 eur. Trendy nohavice sú dostupné od sumy 120 eur. Aj napriek tomu, že môže ísť o krásne kúsky oblečenia, viaceré dámy si luxusné komplety vzhľadom na ich ekonomickú situáciu, žiaľ, nemôžu dovoliť.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: slovakwoman.sk  |  Foto: Instagram/jami_tehotenska_kolekcia, jasmina_alagic