Jasmina Vrbovská Alagič sa stala koncom júla šťastnou mamičkou, keď priviedla na svet maličkého Sanela. S Rytmusom odvtedy pravidelne pridávajú na sociálne siete zábery so svojím milovaným chlapčekom. Najnovšie však moderátorka zaťala poriadne do živého, keď napísala slová o prežívaní materstva.

Jasmina je už niekoľko týždňov mamičkou na plný úväzok a s Rytmusom sa každý deň tešia zo svojho malého pokladu. Sanel robí radosť nielen rodičom, ale aj rodine a kamarátkam, s ktorými manželia Vrbovskí zdieľajú svoje šťastie. Najnovšie sa ale Jasmina rozhodla prehovoriť o svojich materských pocitoch.

Na sociálnej sieti zverejnila slová, ktoré sú možno mnohým mamičkám na míle vzdialené: „Nebola som z tých žien, ktoré už tehotné každý deň plakávali a pomedzi slzy hovorili, aký zázrak sa im stal a ako veľmi to maličké už teraz milujú a ako im už len to tehotenstvo zmenilo život a podobne. Vôbec. Tešila som sa veľmi, že budeme mať bábo, cítila som obrovskú vďaku. Nemala som však pocit, ze môj život konečne dostane zmysel, pretože sa priznám, že častokrát, keď som tehotné ženy počula hovoriť túto vetu, nerozumela som tomu. Ved môj život má zmysel odkedy sa poznám,“ uviedla Rytmusova manželka na úvod nečakané myšlienky.

Jasmina, ktorá nedávno vysvetlila, prečo musela napokon rodiť cisárskym rezom, zároveň odhalila, že dieťa s Rytmusom nikdy nechcela len preto, aby ju urobilo šťastnou. „Nerobila som si dieťa, pretože som „potrebovala“ niekoho, kto ma urobí šťastnou. Túžila som po dieťati s mojím mužom, aby sa k tomu dokonalému životu k nám mohol pridať niekto tretí. Aby som mu mohla ukázať šťastie ja, pretože (klopem si) ho mám na rozdávanie! Cítim sa absolútne naplneno,“ rozplývala sa balkánska kráska na záver. Súhlasíte s jej slovami aj vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<


Zdroj │ Foto: Instagram/jasmina_alagic