Jasmine Alagič (29) sa podarilo za krátky čas získať niečo, o čom ostatné ženy len snívajú. Jej reakcia je ale poriadne šokujúca a zdá sa, že moderátorka sa o túto „poctu“ vôbec nezaujíma…

Jasmina Alagič sa do povedomia Slovákov dostala po moderovaní speváckej šou SuperStar a ešte väčší ošiaľ okolo svojej osoby rozpútala vzťahom s raperom Rytmusom (41). Ten svojej láske dopraje to najlepšie a potom, čo zariadil svoj dom v luxusnom štýle, poženie pred súd bulvár, ktorý mal napísať nepravdivú informáciu o Jasmininom tehotenstve. Po najnovších štatistikách spoločnosti Google je už ale zjavné, že sa krásnej Balkánke podaril husársky kúsok.

Po krátkom čase si totiž získala toľko pozornosti, že vyhrala rebríček najvyhľadávanejších slovenských celebrít za rok 2018 a tromfla aj stálice ako Dara Rolins či obľúbené herečky. Prvenstvo nezískala dokonca ani žiadna z farmárok, pričom niektoré z nich sa o množstvo fanúšikov neúnavne usilujú. Jasmina ale toto prvenstvo extrémne neprežíva a na svojom Instagrame sa k tejto výhre aj vyjadrila.

Hlavne toto neberte ako niečo, čím sa idem chváliť, dúfam, že nikoho neurazí, ak poviem, že mi vôbec nezáleží na tom, koľko ľudí moje meno dá do Googlu.. Chcem len týmto povedať, že pre akýkoľvek dôvod Vás niečo súvisiace so mnou zaujímalo, ale verte mi, že relevantné informácie nenájdete na nete… aby sme sa bližšie spoznali (samozrejme, iba s tými, ktorí o to majú záujem) mám tento môj insta a pravidelne sem pridávam aj veci z môjho života. Pretože, a teraz sa budem zasa opakovať, mám rada ľudí a rada spoznávam aj ja Vás,“ vyznáva sa moderátorka.

Jasmina sa stala najvyhľadávanejšou slovenskou celebritou v Google za 2018
Moderátorka ale tvrdí, že jej na tom nezáleží

Zdroj | Foto: Instagram