Kto by to povedal, že moderátorka Jasmina Vrbovská Alagič a novozvolená prezidentka Zuzana Čaputová majú niečo spoločné. Obe sa totiž objavujú na verejnosti, pričom si dávajú záležať na svojom vzhľade. Dámy si však už niekoľkokrát museli vypočuť aj kritiku, ktorá sa týkala ich outfitu alebo vizáže.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Jasmina pravidelne navštevuje svojho kamaráta Janka Molnára, ktorý je zároveň fantastický kaderník. Práve on sa budúcej mamičke postaral o dva krásne účesy v priebehu svadby a nedávno jej dokonca poriadne skrátil vlasy, pričom využil novú techniku farbenia s názvom “dúhová blond“.

Málokto však vie, že kaderník má aj prominentnú zákazníčku, a to budúcu slovenskú prezidentku Zuzanu Čaputovú. Na jej vizáž sa totiž verejnosť zameriava viac ako kedykoľvek predtým. ,,Navštevuje ma u mňa v salóne, podľa potreby v nadväznosti na jej program. Vnímam to, že pani prezidentka reprezentuje Slovensko dovnútra aj navonok, a preto k jej vizáži pristupujem veľmi zodpovedne,“ uviedol Molnár pre denník Plus Jeden Deň.

Zdroj: sarm.pluska.sk  |  Foto: Facebook/Salon Jan Molnar, Facebook/Zuzana Čaputová, YouTube, Instagram/janmolnarofficial