Jasmina Alagič sa snaží na verejnosti prezentovať ako priateľská a milá osoba, no napriek tomu nie je všetkým po chuti. Známa tvár šoubiznisu sa do nej najnovšie obula s poriadne ostrým odkazom. Balkánsku krásku nazvala preafektovanou a bez inteligencie!

Jasmina Alagič sa snaží na verejnosti aj sociálnych sieťach pôsobiť milo a priateľsky. Ani to jej však nezaručuje sympatie všetkých tvárí slovenského šoubiznisu. Zdá sa, že do radov Jasmininých kritikov sa hrdo postavil aj spevák šlágrov Martin Jakubec, ktorý pri ponižovaní moderátorky nešetril uštipačnými slovíčkami.

Televízia Markíza totiž v stredu odvysielala reprízu relácie Dobre vedieť, kde medzi hostí zavítala práve Rytmusova nastávajúca. Jakubcovi ale evidentne vôbec nebola po chuti a zrejme sa mu nepozdávali ani moderátorkine odpovede na vedomostné otázky.

Na svojom Instagrame Jasmine totiž poriadne naložil: “Tento psík je inteligentnejší ako totok, keď vidím teraz v Dobre vedieť. Fakt niečo preafektované, bez inteligencie, prázdne. Vyniká iba make up,” zotrel balkánsku krásku. Spevák pritom nedávno nešetril ani rapera Kaliho či Sajfu s Veronikou, ktorých dokonca verejne pochoval počas masakrov na Srí Lanke.

Martin Jakubec poslal Jasmine uštipačný odkaz
Moderátorku totiž v stredu zahliadol v reprízovanej relácii Dobre vedieť

Zdroj: Instagram │ Foto: TV Markíza, Instagram