Jasmina Vrbovská Alagič sa každým dňom zaguľacuje a už čoskoro ju čaká prvý pôrod v živote. Balkánska kráska sa fanúšikom vyznala z pocitov, ktoré má a nenechala si pre seba ani tie najintímnejšie detaily o svojom tehotenstve.

Jasmina má každým dňom guľatšie bruško a svoje tehotenské krivky už neskryje. U lekárky si však nedávno vypočula kritiku kvôli jedinému detailu a odteraz musí robiť všetko inak. Po rozprávkovej svadbe s Rytmusom sa pripravuje na jeden z najkrajších dní vo svojom živote. Tým je okamih, kedy prvýkrát uvidí spolu s manželom svojho túžobne očakávaného synčeka naživo.

Pôrod sa už nezadržateľne blíži a mnoho mamičiek vtedy začína pociťovať nervozitu či strach. Jasmina však fanúšikom po ich zvedavých otázkach prezradila, že sa na príchod bábätka najmä teší: “Báť sa je silné slovo, skôr je to rešpekt než strach. Nie som z tých, ktoré si o pôrodoch čítajú jednu diskusiu za druhou a nedajbože pozerajú na videá. Beriem to ako povinnú jazdu k tomu, aby som k nám priviedla to, čoho sa nemôžeme dočkať,” odpovedala spokojne.

Moderátorka tiež prezradila, že počas tehotenstva doposiaľ pribrala 9 kilogramov. Najzáľudnejšia otázka však prišla od istého fanúšika, ktorý sa spýtal, či aj Jasmina prdí. Aj na toto však Rytmusova manželka bez okolkov a s humorom odpovedala: “Nie, a toto je dôkaz, ako ťa potom z toho nafúkne,” napísala a pripojila fotku so svojím bruškom.

Zdroj │ Foto: Instagram/jasmina_alagic