Jasmina previedla v šou Tvoja tvár znie povedome spev, ktorý odrovnal porotu aj divákov. Prd vystúpením ju ale šokovala nečakaná návšteva. Do zákulisia zavítala moderátorkina mama a aha, ako vyzerá!

 

Jasmina sa po poslednom nedeľnom žrebe musela popasovať s vynikajúcou speváčkou Aliciou Keys, kde mohla moderátorka po prvýkrát naozaj predviesť čistokrvný spev. Rytmusova frajerka ale ukázala, že hlas je jej silnou stránkou a po odspievaní hitu Girl On Fire ostala v nemom úžase porota, no aj samotní diváci, ktorí nešetrili slovami chvály. Andrej Bičan dokonca očakáva duet Jasminy s Rytmusom, ktorý možno po slovách rapera naozaj uzrie svetlo sveta.

Ako pred každým vystúpením, aj teraz pociťovala Jasmina strach z toho, ako celú šou zvládne, keď v tom vbehla do zákulisia na návštevu Jasminina mama so sestrou Alexandrou. So šikovnou dcérou sa srdečne zvítala a po dlhom objatí konečne ukázala svoju tvár.

Asi by ste ale márne čakali na snedú exotickú ženu s výrazným úsmevom. Hoci mama Jasminy Alagič pôsobí veľmi sympaticky, črty tváre zdedila Rytmusova nastávajúca zrejme skôr po otcovi či iných príbuzných. Nech je ako chce, raper má evidentne veľmi príjemnú svokru, ktorej návšteva pred šou Tvoja tvár Jasmine určite dodala sebavedomie a silu.

Jasmina sa s mamou srdečne zvítala
Jasminina mama je veľmi sympatická žena
Moderátorka má však trochu iné a výraznejšie črty

Zdroj │ Foto: YouTube/ Televízia Markíza