Tohtoročná hudobná šou Superstar sa nezadržateľne blíži do svojho veľkého finále. Televízni diváci a fanúšikovia majú svojich favoritov na víťazstvo, no vyhrať môže iba jeden. Kto to bude?

V boji o titul Československá Superstar pre rok 2018 ostalo po poslednej časti už len 5 mien. Eliška Rusková, Petr Borkovec, Jakub Pružinský, Tereza Mašková a Karmen Pál-Baláž. Dva týždne pred záverom sa so šou rozlúčila Aneta Horňáková, ktorá podobne ako Petr Brokovec dostala od divákov najmenej hlasov. Českého speváka však podržala porota, ktorá mu udelila divokú kartu a v súťaži tak bude pokračovať ďalej.

Na sociálnych sietiach sa od začiatku finálových kôl rieši otázka, kto bude víťazom. Medzi fanúšikmi, ale aj celebritami, sa často skloňuje meno Terezy Maškovej. Tejto speváčke vyjadrila podporu Simona Krainová či instagramová hviezdička Andula. Porotca Pavol Habera taktiež nešetrí chválou na ružovlasú dievčinu.

Šou Superstar nájdete aj v kurzovej ponuke viacerých stávkových spoločností. A to, že sa bookmakeri nezvyknú mýliť, je skôr pravdepodobné ako nepravdepodobné. Hádajte, kto zo spevákov ma najmenší kurz na celkové víťazstvo? Je to práve Tereza, ktorej aktuálny kurz sa pohybuje na úrovni 1,25. To znamená, že ak by ste si podali tiket na jej výhru s vkladom 100 EUR, čistý zisk bude len 25 EUR. Ak by ste tých 100 EUR vsadili napríklad na Jakuba Pružinského či Petra Borkovca, vyhrali by ste 1200 EUR. Na oboch pánov je totiž kurz 12,00. Eliška a Karmen majú zhodný kurz 6,00. Je teda celá Superstar už vopred vyskladaná, čo myslíte?

Foto: Facebook, Instagram