V týchto dňoch sa na Slovensku začína nakrúcať deviata séria mimoriadne obľúbenej televíznej šou Česko Slovensko má talent, kde sa ako moderátorská dvojica predstaví Jasmina Alagič a David Gránský. Svoj najvýraznejší talent však začala hľadať aj Amerika, ktorú absolútne zvalcoval príbeh krehkej brunetky.

Na pódium pred prísnu porotu sa v šou Amerika má talent postavila 30-ročná Jane, pôsobiaca pod umeleckým menom Nightbirde, ktorá si absolútne podmanila všetkých divákov. Pred kamerami zaspievala autorskú skladbu It’s OK, pričom tá vypovedá o poslednom roku jej života.

Ako Jane prezradila, v poslednom období sa zaoberala výhradne rakovinou, ktorá sa jej pri poslednej kontrole preukázala takmer v celom tele. „Je veľmi dôležité, aby ľudia vedeli, že som viac ako len zlé veci, ktoré sa mi stali,“ povedala mladá žena pred porotou, ktorá ju po výkone odmenila nielen standing ovation, ale obávaný kat Simon Cowell ju posunul priamo do finále zlatým buzzerom. „Mám 2 %-nú šancu na prežitie, ale 2 % nie sú nula percent. 2 percentá sú niečo a bola by som rada, ak by ľudia vedeli, aké je to úžasné.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: YouTube | Foto: YT, IG/csmt_tvjoj