Nikolas “Niko” Nikolič svoj boj na markizáckej Farme skončil. Do duelu si ho vybral sluha Dávid Buška a po pre prehre 0:2 sa vtipný kaderník so statkom na Farme rozlúčil.

Ako býva zvykom, každý vypadnutý farmár ponúkne online rozhovor pre svojich fanúšikov (divákov) na portáli cas.sk. Bolo tomu tak aj teraz. Mnoho čitateľov najviac zaujímalo, komu by kaderník zo Zlatých Klasov doprial výhru. Niko pri každej tejto otázke napísal meno Lucia. Čitateľ Ľaľo sa otvorene spýtal, či je exfarmár teplý. Ten mu pohotovo odpovedal: “A keby? Zmenilo by sa niečo?” Pri ďalšej tejto otázke už Niko zareagoval slovami, že gayom nie je a rovnako ani Roman, ktorého za opačne orientovaného označila exfarmárka Zuzana.

Ako ďalej dodal, najviac si na farme obľúbil Luciu, Romana a Vlaďu. Na otázku, či Dávid s Lulou niečo spolu riešia, odvetil, že áno, ale nevie odhadnúť, čo bude nasledovať po skončení šou. Toho označil ako pohodového chalana, ktorý si žije svoj život, ale vraj je ovplyvniteľný. V drvivej väčšine na Nika čitatelia reagovali pozitívne. Momentálne sa chce venovať svojím veciam, hlavne kaderníckemu salónu, ktorý má v Zlatých Klasoch.

Niko vypadol z farmy po dueli s Dávidom

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook