Aj keď sa z televíznych obrazoviek zdá, že aktuálna partia z Farmy medzi sebou nemá žiadne dramatické problémy a ich spolunažívanie je prakticky ideálne, iný pohľad na vec má údajná bývalá partnerka jedného z nich. A paradoxne, ide o jediného muža, ktorý si na statku našiel svoju “stratenú polovičku”!

Miroslav Pajtáš a Stanka Klčová začali tvoriť farmársky pár akoby mávnutím čarovného prútika, pričom od začiatku reality šou pôsobia, akoby sa poznali už nejaký ten piatok. Okamžitý vzťah dvojice ale nie je po chuti ďalšej blondínke, ktorá však neprejavuje žiarlivosť priamo na statku, ale prostredníctvom sociálnych sietí!

„Neuveriteľné! Ako môžeš za jeden deň prestať milovať ženu, s ktorou žiješ, a zamilovať sa do dievčaťa so špinavými nechtami,” pýta sa nahnevaná Klaudia, ktorá má žiť v Anglicku. „Všetko je scenár. Samozrejme, nie komplet, ale mnoho vecí im štáb nariaďuje, čo majú robiť, aby to bolo zaujímavé. Bol som s Mirom pred Farmou, už vtedy mi to povedal,” odpísal zrejme farmárov kamarát.

„Viem, že niečo je scenár, ale nie je to ľahké ani pre mňa, ani pre celú rodinu. A je to čoraz horšie a horšie. Aj to hranie má svoje limity a veľmi ma sklamal. Keď sa vráti, bude mať čo vysvetľovať,” reagovala údajne Mirova partnerka, ktorú sleduje aj na sociálnych sieťach.

Ďalšia z diváčok však reagovala na komentáre o čosi tvrdšie, pričom uviedla, že žena si má vybíjať svoju zlosť v komentároch nielen na Facebooku, ale aj na Instagrame, no nemá byť jediná! Príspevky sa totiž majú objavovať aj od ďalších dám, ktorým mal farmár údajne zasielať svoje odhalené fotografie. Priateľka, s ktorou však Miro žije, je Poľka žijúca v zahraničí a vyjadrila sa, že ju, chvalabohu, na Slovensku nikto nepozná. Tesne pred duelom tiež šokovala svojim vyjadrením moderátorku Evelyn aj súťažiaca Luna!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/farma.markiza, Facebook/Klaudia B.