Žeby ďalší veľký podvod v USA? Kontroverzný 11. september 2001 je už miliónkrát všetkými médiami i verejnosťou “preskúmaný”. V USA sa však po pätnástich rokoch možno opäť koná čudná hra.

[sociallocker]Mnohí alternatívni novinári si totižto všimli a vypustili do sveta správy o tom, že Hillary Clinton je v zlom stave, prípadne je dokonca mŕtva. Na záberoch zo spomienky na 11. september totiž bolo vidieť kandidátku na prezidenta USA, ako odchádza z pódia v nie príliš dobrom stave. No o dve hodiny vychádzala z domu svojej dcéry, ktorá býva len pár stoviek metrov od miesta, kde sa konala spomienková udalosť, v pozoruhodne dobrom stave. A nielen to. Podľa fotografií mala aj záhadne inú bradu, kožu na odhalených rukách a dokonca i chôdzu. Na ďalší deň mala opäť prejav, no tentokrát sa Hillary na seba opäť nepodobala, resp. podobala, ale nie tak, ako by mala.

Vzniká tu tak otázka, čo s ňou v skutočnosti je. Veď na adrese, kde býva jej dcéra sa nachádza aj zdravotná klinika. Žeby mala Hillary skutočne fingované dvojníčky alebo sa nejakí konšpirátori snažia ľuďom nahovoriť samé klamstvá, ktoré ich majú zmiasť?

Zdroj: YouTube, svetkolemnas.com | Foto: politico.com
[/sociallocker]