Na Farme začína atmosféra poriadne tuhnúť. Po tom, čo si farmári opäť užili piatkovú zábavu, došlo na statku k viacerým šokujúcim zvratom. Kým niektorá z farmárok zháňa tehotenský test, ďalšia sa takmer pobila a tretia skončí v slzách. Je však naozaj Rebeka v druhom stave?

Na Farme začína prihárať a po poslednej piatkovej bujarej noci sa začnú diať nevídané veci. Už z ukážok je zrejmé, že Monika si takmer skočila do vlasov s Erikom a dvojku budú od seba oddeľovať ostatní farmári. Sára skončí v slzách a Beáta s Katkou si prídu pre niektorú z farmárok vypýtať tehotenský test.

Hoci nevedno, o ktoré dievča sa jedná, v ukážkach nejde prehliadnuť, že práve Rebeka skončí na toalete a vyvráti obsah žalúdka. Krátko na to, ako informáciu o tehotenskom teste publikoval portál Slovakwoman, však prišlo k nečakanej reakcií. Admin, ktorý spravuje Instragramový profil Rebeky, napísal veľavravný komentár: „Žeby sa farmárom podarilo niečo, čo sa ešte nikomu nikdy nepodarilo? Otehotnieť z bozkávania sa?“

Kamery umiestnené na Farme pritom doposiaľ zachytili Rebeku v posteli s Erikom v podnapitom stave, ktorý na druhý deň tvrdil, že si Galantčanku pomýlil. Nemožno však s istotou tvrdiť, že naozaj došlo aj k intímnemu styku. Rovnako len pri bozkávaní načapala kamera Rebeku a Heňa, pričom na ich zblíženie sa prizerala aj naštvaná a sklamaná Nikol. Ako to celé dopadne sa dozviete už o pár hodín.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/rebihlavata  │ Foto: Instagram/rebihlavata, Televízia Markíza