Je koniec! Jeden z najkrajších domácich párov ohlásil rozvod, TOTO sú vyjadrenia oboch hviezd!

Dátum:

Ako sa zdá, rok 2018 je viac ako plodný na rozchody, čoho dôkazom je aj jeden z najstabilnejších párov československého šoubiznisu. Hviezda Lucka Vondráčková (38), ktorá kedysi spievala o džínsoch, mala dostať kopačky od svojho manžela Tomáša Plekanca, ktorý to s ňou už nedokázal ťahať ďalej.

Je to už zopár rokov, čo sa jedna z najväčších hviezd českej popmusic zbalila a odišla za svojim manželom Tomášom Plekancom (35) do ďalekej Kanady. Tu s ním vychovávala dvoch synov Matyáša (6) a Adama (3), s ktorými momentálne žije v Montreale. Hviezdny hokejista prednedávnom šokoval verejnosť, keď kvôli práci odišiel žiť do Toronta, pričom uviedol, že diaľka nepredstavuje pre jeho rodinu žiadne ohrozenie.

Ako sa však zdá, tomuto tvrdeniu je nateraz koniec, nakoľko dvojica, ktorá patrila k jedným z najkrajších párov domáceho šoubiznisu, ohlásila nečakaný rozchod. „Rád by som vás informoval o nie celkom verejných veciach. Ja s Luciou by sme vám chceli oznámiť, že po vzájomnej dohode sme došli k záveru, že v našom vzťahu už ďalej nebudeme pokračovať. Napriek tomu sa budeme snažiť zostať tými najlepšími rodičmi pre našich dvoch synov Matyáša a Adama,“ oznámil Tomáš Plekanec na sociálnej sieti Facebook. „Preto vás prosíme o rešpektovanie nášho súkromia a toho, že situáciu nebudeme viac komentovať. Ďakujeme,“ dodal hokejista.

Kým on zvolil v ohlásení rozchodu formálnu cestu, Lucie prejavila emócie a na oficiálnom profile zverejnila svadobnú snímku s jednoduchým popisom: „Láska sa pýta priateľstva: „Prečo si na svete, keď existujem? Lebo ty tvoríš bolesti a rany, ale ja sa nie.“ Ďakujem za vaše priateľstvo, vďaka ktorému viem, kde mám domov. Vaša Lucie,“ dodala zlomená speváčka.

Zdroj: Facebook/TomasPlekanec, LucieVondrackova

Deny
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...