Je tomu len zopár hodín, čo TV Markíza uviedla záverečnú časť druhej série obľúbeného seriálu Oteckovia. Osudy Braňa Deáka, Vlada Kobielskeho, Filipa Tůmu a Mareka Fašianga ste mohli sledovať od začiatku roka 2018, pričom nová séria sa objavila na obrazovkách úvodom školského roka. 

Ako sa zdá, slovenský divák nadobro podľahol čaru seriálových oteckov, ktorí si už od pilotného dielu získali väčšinu televíznych nadšencov. Sympatický dej staval na osudoch štyroch mužov, ktorí museli čeliť rôznym životným situáciám a osudom. Aj keď sa prvá séria skončila otvorenými dejmi vo všetkých smeroch, tá druhá ponúkala jeden happyend za druhým.

Celý rok ste mali možnosť sledovať radosti i strasti viacerých seriálových rodín, pričom k vyriešeniu niektorých scén akosi neprichádzalo. Všetky telenovelové ťahanice sa však akoby zázrakom vyriešili v posledný týždeň vysielania, kedy finále Oteckov prinieslo pôrod Lucie v kabriolete, rýchlu úradnú svadbu Bobuľovcov i rodinnú idylku Lindy a Tomáša. Malá Julka dokonca začala pani učiteľku nazývať „mamuša“, čo sa mimoriadne páčilo i večne snívajúcemu „tatušovi“. Ako uviedla televízia Markíza, na nové časti sa môžete tešiť už od januára 2019, pričom od pondelka seriál nahradia Rodinné prípady.

Zdroj: Markíza | Video: YouTube | Foto: Instagram