Speváčka a herečka Barbora Švidraňová, ktorá momentálne hviezdi v muzikáli Ľadová kráľovná, prekvapila svojich fanúšikov. Je tomu len zopár hodín, čo krásna rusovláska zverejnila nový videoklip, v ktorom spieva ako kráľovná a vyzerá doslova božsky!

31-ročná mamička rozkošného Gabriela po materskej dovolenke nezaháľa a na šoubiznisovú scénu sa vracia vo veľkom štýle. Skúsená speváčka aktuálne hviezdi v športových halách po celom Slovensku s muzikálom Snehová kráľovná, ktorou však ostáva aj po opustení javiska. Basie tentokrát napísala text i hudbu svojej novej skladby “Kráľovná” celkom sama, pričom pri hudobnej produkcii jej pomohol brat Šimon.

„Najnovší song som pripravovala takmer rok, pretože som chcela, aby táto osobná výpoveď bola naozaj hlboká a veľkolepá. Odkedy som mamou, tak sa mi život obrátil na ruby, aj v dobrom, ale v istej miere aj v zlom. V zlom, hlavne, čo sa týka mňa samej ako ženy, ktorá má často pochybnosti, či žije svoj život správne a či je dosť silná, aby to všetko zvládla. Z každej strany je na nás tlak, aby sme boli dokonalé frajerky, manželky, gazdiné, manažérky, lekárky,
mamy,”
hovorí otvorene Barbora.

Ako tiež dodáva, pravidelne sa stretáva so ženami, ktoré majú nízke sebavedomie napriek tomu, že sú úspešné a krásne. “S týmto všetkým som dlho bojovala aj ja, a dnes, keď som mama, som konečne dozrela, a uvedomila som si, čo všetko znamená byť ŽENOU. Jediné, čo musíme urobiť je, začať si ho naplno vážiť a milovať sa také aké sme. Pretože v každej nedokonalosti sme dokonale krásne a každá je jedinečná svojím spôsobom. Ak začneme milovať seba a svoj život teraz, nech sa deje čokoľvek, otvorí sa nám svet dokorán,“ vyznala sa so zdravým sebavedomím.

Videoklip, ktorý je plný ženskej krásy a vášne, natočila v spolupráci s tanečnicami Bratislava Burlesque, pričom ho krstila herečka Zuzana Fialová. “Sú to nádherné, skutočné ženy, ktoré pracujú na svojom osobnostnom raste, ktoré zveľaďujú svoje ženské kruhy, navzájom sa podporujú a učia sa tancom milovať svoje telá a tešiť tak svoju dušu. Sú to odvážne, vášnivé bohyne, ktoré poznajú svoju hodnotu a nehanbia sa ju ukázať svetu. Myslím si, že to by mala v sebe objaviť každá žena, pretože si to zaslúžime,” dodáva Barbora.

Nový videoklip Barbory Švidraňovej môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: IG/_basie_ | Video: YouTube