Slovenský šoubiznis sa opäť rozrástol o malé bábätko. Ľubica Štepánová, víťazka prestížnej súťaže krásy Miss Universe 2012, sa totiž stala prvýkrát mamičkou. Manželovi Martinovi priviedla na svet synčeka Martinka práve v prvý januárový víkend, ktorý im navždy zmenil život.

Je tomu len zopár týždňov, čo sa krásna Miss Ľubica Štepánová otvorila pred svojimi fanúšikmi a priznala, že prvé tehotenstvo si užíva plnými dúškami: “Nie som tá fit mamka (ktoré mimochodom veľmi obdivujem), čo priberie len pár kíl, cvičí, zdravo sa stravuje, je stále pozitívne naladená,… od +10kg to už nesledujem pre svoje dobro, sladké si ale aj tak nedokážem odpustiť každý deň, nohavice som nezapla už v 10tt, dnes som objavila prvé strie na bruchu, keď vídem pár schodov, fučím ako lokomotíva, v noci sa budím na bolesť nôh, teda ak náhodou vôbec spím, lebo keď sa po hodine aj uložím tak, aby mi bolo pohodlne, musím zase vstať a utekať na wc… a je toho taaak veľa, čo by som sem ešte mohla rozpísať ?, a aj keď je to občas náročné, neskutočne sa teším na to, čo ešte len príde a som VĎAČNÁ a pyšná, že budem maminkou,” priznala.

Len pred pár hodinami sa nadšená blondínka pochválila na sociálnej sieti nádhernou novinkou, ktorá jej i partnerovi Martinovi navždy zmenila život: „Naše najväčšie šťastie, náš Martinko prišiel na svet včera, 5. 1. 2019 na svet o 20:07 a je to veľký silný chlapisko 3730 g a 52 cm. Milujeme ťa.“ Šťastným rodičom srdečne gratulujeme.

Zdroj: Instagram/lubisimiak