Michaela Štefániková (33) sa po krátkej aférke musí vyrovnávať s nečakanými dôsledkami. Mladému Dominikovi Porubskému (20) musela pred pár dňami oznámiť správu o tehotenstve. Detail, ktorý ale nedomyslela, hovorí za všetko.

Pred pár dňami šokovala prostoreká Miša mladého Dominika, s ktorým mala hneď na začiatku Farmy krátky románik. Dvojica, ktorá spolu prežila vášnivú noc, sa teraz zrejme musí pripraviť na načakané následky. Tmavovláska totiž tvrdí, že je tehotná a so šokujúcou novinkou už oboznámila aj mladíka, ktorého reakcia stála za všetky drobné.

Naštvaný Dominik považuje Mišino tehotenstvo za taktiku a neverí tomu, že by mohol byť otcom jej dieťaťa. Diváci sú rovnako na pochybách a čakajú, ako sa situácia vyvinie ďalej. Počas jednej z posledných odvysielaných častí sa ale odhalil detail, ktorý farmárka zrejme celkom nedomyslela. Potom, ako obdržala zásielku z domova, totiž neváhala otvoriť fľaše s alkoholom a z každej si veselo popíjať.

Najprv okoštovala z červeného vínka, neskôr si od Petra zobrala aj tvrdú pálenku, ktorej tiež neodolala. Vzniká tak oprávnená pochybnosť, či je Michaela naozaj v druhom stave? Tehotná žena sa totiž automaticky alkoholu a cigaretám vyhýba, aby neohrozila bábätko. Alebo žeby to farmárke bolo celkom jedno a rozhodla sa popíjať aj v tehotenstve?

Michaela dostala list z domu
Okrem toho si otvorila aj zásielku s vínkom
Aj keď tvrdí, že je tehotná, z fľaše sa veselo napila
Neodolala ani domácej pálenke od Petra

Zdroj: TV Markíza | Foto: YouTube