Vakcinácia na Slovensku prináša niektorým šťastlivcom výhru v očkovacej lotérií, iným pokoj a vieru v hladký priebeh ochorenia pri možnom nakazení sa Covidom-19. Niektorí prešli procesom vakcinácie kvôli jednoduchšiemu cestovaniu, prístupu na hromadné podujatia či do reštaurácií, vysoký počet Slovákov sa však dodnes nenechal presvedčiť.

Aj keď vláda či odborníci na Slovákov apelujú o potrebnosti vakcinácie, mnohí sa presvedčiť nedali. Čo si však má počať majiteľ firmy, ktorý zamestnáva neočkovaných? Zatvorenie fabriky preňho neprichádza do úvahy, preto zvolil drsnú cestu za prežitím: Všetci sa musia zaočkovať!

„Oznam pre našich pracovníkov. Vyzývam týmto všetkých antivaxerov v našej spoločnosti, väčšinu mám v priateľoch, aby okamžite prestali konšpirovať a čím skôr a najlepšie okamžite sa všetci dali zaočkovať. Vo firme sa vyskytli prvé prípady korony a bol by som nerád, keby sa nám výroba zasa kvôli korone zosypala tak, ako tomu bolo na jar. Se*iem na všetky hejty k tomuto môjmu vyhláseniu od kohokoľvek,“ píše nahnevaný nadriadený.

Neočkovaným bude „nariadenie“ o očkovaní doručené písomnou formou na podpis. Pokiaľ sa rozhodnú požiadavku nerešpektovať, budú musieť čeliť vyvodeniu zodpovednosti zo strany manažmentu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: FB/Priznania žien | Foto: FB/Priznania žien, pixabay.com