Je ROZHODNUTÉ: Táto dvojka odmoderuje očkovaciu lotériu!

Dátum:

Očkovacia lotéria sa spustí už o niekoľko dní, pričom dodnes sa zaregistrovali už státisíce Slovákov. Žrebovanie výhercov bude prebiehať na RTVS každý deň, kým v nedeľu sa vyžrebuje automatická a prémiová výhra. Na verejnosť sa už dostali aj mená moderátorskej dvojice.

Očkovacia lotéria z dielne ministerstva financií Igora Matoviča s názvom Byť zdravý je výhra sa spúšťa už 15. augusta. Od začiatku mesiaca majú občania možnosť zaregistrovať sa a byť tak súčasťou žrebovania. To sa uskutoční každý deň o 18.50 na RTVS za prítomnosti notára, pričom v nedeľu prebehne v hlavnom vysielacom čase žrebovanie o prémiovú výhru 100 000 eur a automatickú výhru 5 x 1 000 eur.

Každý, kto bude chcieť vyhrať prémiových stotisíc eur, musí pritom okrem vyžrebovania zodvihnúť telefón do dvadsiatich sekúnd a po výzve moderátora uviesť heslo, ktoré sa v relácií objaví na obrazovke. Lotériu verejne skritizoval a označil za korupciu Jozef Banáš. Už teraz je však v lotérií zaregistrovaných vyše 200-tisíc záujemcov a 300-tisíc záujemcov o sprostredkovateľský bonus.

Matovič na tlačovej besede pritom apeloval, aby reláciu sprevádzali neokukané tváre. Podľa informácií portálu Topky je už jasné, ktorá dvojica sa moderovania lotérie ujme. Nepôjde však ani náhodou o neznáme mená, keďže žrebovacími večermi bude sprevádzať Vera Wisterová a Marcel Forgáč a na obrazovky zavítajú aj hudobní hostia.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: YT/HNtelevízia

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Fatálna nehoda autobusu a kamióna: Polícia hlási ťažko zranené osoby!

Stredajšie ráno sa začalo na slovenských cestách fatálnou dopravnou...

Fantastická premena Katky Koščovej: S novou postavou vyzerá božsky!

Katka Koščová sa v roku 2004 stala víťazkou prvej série...

Richard Sulík to natrel Matovičovi: Po roku má byť štátna kasa v…!

Zdá sa, že ďalšia koaličná kríza je na spadnutie....

Herečka s manželom idú do väzenia: Tri roky zneužívali 13-ročnú školáčku!

Slávna herečka čelí spoločne s manželom mimoriadne vážnemu obvineniu,...