Hlavný vysielací čas patril v nedeľu večer na Markíze tanečnej šou Let’s Dance, kde si diváci mohli vychutnať fantastické tanečné výkony súťažiacich. Štyri páry, ktoré sa prebojovali do semifinále, ukázali dve choreografie, pričom tretiu si museli pripraviť do prípadného rozstrelu.

Televízia Markíza sa pomalými krokmi dostáva do finále veľkolepej šou, do ktorého postúpili celkovo tri najúspešnejšie dvojice. Pompézny večer odštartoval jedinečnou choreografiou, ktorej súčasťou boli aj moderátori Viktor Vincze a Lucia Hlaváčková. Kým v uplynulej epizóde dostala prvých 40 bodov aktuálnej série Janka Kovalčíková s Vilémom Šírom, v nedeľu večer si najvyššie hodnotenie vyslúžili Gabika Marcinková s Matyášom Adamcom.

Na parkete si pozornosť publika i poroty získali taktiež Vratko Sirági s partnerkou Annou Riebauerovou, no taktiež manželia Gáboríkovci. Tých dokonca počas jedného z vystúpení sprevádzala speváčka Mária Čírová, pričom im do tanca zaspievala skladbu All of Me od Johna Legenda. Aj keď súťažiaci predviedli divákom výborné choreografie, dva z párov sa predsa len ocitli v ohrození.

Do rozstrelu o postup do finále sa napokon dostali herečka Gabika Marcinková s hokejistom Mariánom Gáboríkom. Ten napriek fantastickému pokroku a napredovaniu po boku manželky Ivany zo šou vypadol. V závere sa okrem štábu a všetkých blízkych poďakoval práve svojej polovičke, ktorá taktiež neskrývala dojatie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV Markíza | Foto: IG/letsdance.markiza