Tohtoročná séria Farmy priniesla hneď niekoľko párikov. Medzi najvýraznejších zaľúbencov rozhodne patrí Dagmar Kubínová s Michalom Mošpanom, ktorí sa nebránili prejavu intímností napriek prítomnosti televíznych kamier.

Iskrenie medzi súťažiacimi Dagmar a Michalom mohli spozorovať diváci už počas ich prvých spoločných dní na statku. „No, takže, asi máme prvý se*ík na Farme. Aj bolo počuť sem tam, že „ticho, ticho,“ a zrazu „ah“,“ bavila sa po bujarej oslave Martina Korkobcová po tom, čo ich pristihla v spoločnej spálni.

Spoločných okamihov na obrazovkách bolo od danej noci viacero, napriek tomu nie len ostatní súťažiaci, ale i diváci šou naďalej polemizujú o možnom vzťahu dvojice po odchode zo šou. Poriadnym prekvapením preto bude nečakaná informácia zo strany kontroverznej Češky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

„Čo ti je?” Spýta sa jej Michal v momente, keď si všimne, že s Dagmar niečo nie je v poriadku. „Neviem, proste vždy, keď niečo zjem, tak sa mi chce vracať,” Kubinová prizná nevoľnosti vyskytujúce sa okrem iného aj v prvom štádiu tehotenstva. Avšak to, či je možnosť prvého potomka drsnej reality šou naozaj skutočná alebo sa jedná len o zdravotné problémy spôsobené stresom, zostáva nateraz otázne.

Zdroj | Foto: voyo.markiza.sk, Instagram/farma.markiza