Šou Česko Slovensko hľadá Superstar pozná už svojho v poradí šiesteho víťaza, ktorým sa stala 19-ročná Barbora Piešová. Nenápadná hviezdička z Prievidze si získala sympatie poroty i divákov, avšak ako mnohí predpokladali, učarovať mala aj svojmu speváckemu kolegovi zo súťaže.

Barbora Piešová patrila k favoritom šou Superstar takmer od úvodných castingov, kedy šoubiznisových odborníkov zmiatla výzorom a prekvapila výkonom. Tí ju okamžite poslali do ďalších kôl veľkolepej súťaže, kde sa speváčka stala jedným z jednoznačných favoritov. Ako sa neskôr ukázalo, aktuálna víťazka patrí k mimoriadne zhovorčivým osobnostiam a aj keď vo finále stratila reč a zmohla sa len na svojskú reakciu, po vypnutí kamier s ňou nikdy nebola nuda.

Sama totiž priznala, že práve na jej hotelovej izbe sa stretávali všetci súťažiaci, kde sa rozprávali, zabávali a spievali dlhé hodiny. Po ukončení celej šou zverejnila nová hviezda slovenských pódii nečakanú snímku s finalistom Michalom Šafratom, ku ktorej dodala záhadný popis: “Najlepší parťák do života, Michal.” Svoje vyznanie zakončila červeným srdiečkom, pričom spevák bol na svojom instagramovom profile k záberu trochu zhovorčivejší. “Vážení, toto je fotka zo sobotnej noci, kedy sme hľadali cestu na hotel a trvalo to asi dve hodiny. Bára spala tak 5 hodín, od rána spievala na skúškach, a napriek tomu večer zaspievala úžasne!! Moc gratulujem, zaslúžená výhra!” napísal Michal.

Mnohí fanúšikovia finalistov šou sa tak začali pýtať, či dvojica tvorí v súkromí pár, nakoľko snáď nikomu neuniklo, že tesne po výhre sa Barbora hodila do náručia práve 21-ročnému hudobníkovi. Superstar však teraz prezradila, že Michala berie len ako výborného kamaráta, ktorý je pre ňu veľkou psychickou podporou.

„My sme sa bavili o súkromí, bavili sme sa o tom, čo sa deje tam, bavili sme sa o tom, kto sa ako cíti. Keď mi bolo zle, vedela som, že môžem ísť za ním a že to bude v pohode,” uviedla pre topky.sk. Ako tiež dodala, práve jej kolega je človekom, ktorý ju vie rozosmiať, priniesť energiu a ako ku kamarátovi ju to k nemu mimoriadne ťahá. “Mne sa to stalo dvakrát v živote, že som sa na niekoho tak upla ako na kamaráta, že mi na ňom tak strašne záleží,” uzavrela Piešová.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/barbora_piesova, michalsafrata, tvmarkizaofficial, superstarcs, Topky.sk