Semifinále desiatej série reality šou Farma bolo napínavé do poslednej chvíle. Štyria najúspešnejší farmári mali možnosť zabojovať každý sám za seba a dostať sa do dlho očakávaného finálne. Duelové disciplíny však rozhodne neboli také jednoduché, ako sa na prvý pohľad zdalo. V závere diváci napokon spoznali troch finalistov, ktorí zabojujú o výhru vo výške 75-tisíc eur.

Diváci mali pred pár hodinami možnosť sledovať netradičný súboj, v ktorom sa stretli Karin, Dominik, Milan a Peter. Farmári, ktorí v priebehu disciplín získali tri víťazné body, okamžite postúpili do veľkolepého záveru. Evelyn však všetkých poriadne šokovala, keď prezradila, že do finále sa dostanú až traja farmári.

Súťažiaci si museli prejsť logickou hádankou, úlohou založiť oheň, a dokonca sa v aréne objavili aj starí farmári, ktorí svojím hlasom posunuli ďalej svojho favorita. Prvým finalistom sa stal nakoniec Milan, ktorý neskrýval svoju radosť, pričom sa k nemu vzápätí pridal aj Dominik. Peťo s Karin však boli stále v hre, a tak nakoniec rozhodla posledná disciplína, kde obaja prenášali pomocou handry vodu do džbánu označeného riskou. Nádobu sa napokon podarilo naplniť skôr Petrovi, ktorý sa stal tretím finalistom! Karin Dvořáková tak hru definitívne opúšťa.

Zdroj: markiza.sk  |   Foto: Facebook/Farma