Stanka Klčová mala v reality šou Farma viacero nápadníkov, avšak ani s jedným z nich si nevybudovala pevnejší vzťah. Kým víťaz Mesut s Natáliou tvoria pár aj po vypnutí kamier, muži, ktorí mali na statku záujem o blondínku, dnes kráčajú vlastným životom.

24-ročná exfarmárka Stanka Klčová však nesmúti a po jej boku už zopár týždňov stojí úspešný barber Jozef Belan. Ten bol v minulosti partnerom Natálie Lopašovskej, ďalšej hviezdičky zo statku, ktorá však skončila v náručí Miroslava Debnára. Ako už pred časom priznala, chýry o vzťahu dvojice sa k nej dostali ešte počas finále Farmy 13.

Aj keď Stanka informácie ohľadom nového priateľa zahmlievala dlhšie obdobie, len pred pár hodinami zverejnila snímku, kde jeho identitu usvedčujú výrazné tetovania. Ku krátkemu príspevku dopísala len výstižné „filmový večer so starým“, čo zaujalo mnohých zvedavcov. Následne dala možnosť fanúšikom, aby sa jej opýtali na to, čo ich zaujíma, pričom otázky smerovali, samozrejme, i na 27-ročného kaderníka a na to, prečo ho oslovuje „starý“.

„Pretože si stále hovoríme rôznymi pomenovaniami a jednoducho si takto ideme, je to všetko v rámci srandy. Aj keď za to, že mi hovorí Stana, vždy schytá,“ odpovedala, a zároveň zverejnila prvú spoločnú fotografiu, kde si dávajú bozk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/iamsatanka