Šoubiz Je to oficiálne: Títo muži sú hviezdami novej série šou Tvoja tvár!

Je to oficiálne: Títo muži sú hviezdami novej série šou Tvoja tvár!

Už o pár týždňov spustia slovenské televízie očakávané programy, pričom Markíza pripravuje pre divákov jeden z najobľúbenejších projektov. Už onedlho totiž spustí siedmu sériu šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa na hviezdy svetového šoubiznisu budú tento raz premieňať ďalšie tváre domácej scény.

Šou Tvoja tvár znie povedome sa vráti na televízne obrazovky už začiatkom septembra, a aj keď sa v médiách objavovali údajné mená nových súťažiacich, len pred okamihom Markíza zverejnila prvý oficiálny zoznam. Kým do poroty si okrem stálic Zuzany Kubovčíkovej Šebovej a Mária „Kulyho“ Kollára zasadne i Marián Čekovský s Attilom Véghom, dnes už poznáme prvú polovicu celebritných spevákov.

Prvou hviezdou obľúbenej šou bude Adam Pavlovčin, aktuálny víťaz súťaže Česko Slovensko hľadá Superstar! „Na účinkovanie v programe Tvoja tvár znie povedome sa veľmi teším a zároveň to je pre mňa ďalšia výzva, tentokrát nestáť na pódiu sám za seba, ale ako svetové hviezdy,“ uviedol pre Markízu spevák.

Ďalšou tvárou, ktorá predvedie svoj talent, je Matúš Kolárovský, známy ako Yael, pričom ten má na svojom konte nielen množstvo úspešných hitov, ale je aj otcom dcérky Veroniky Nízlovej. Ako prezradil, šou pre neho bude veľkou výzvou, avšak na vystupovanie sa mimoriadne teší.

K dvom mladým spevákom sa oficiálne pripojí hudobník a moderátor Ondrej Kandráč, ktorého dcérka bola súčasťou špeciálnej Mini tváre. „Verím, že ľuďom prinesieme radosť i zábavu. No najviac sa však teším na spevácke výzvy, ktoré som doteraz vo svojom repertoári nemal,“ zhodnotil Ondrej. S trojicou muzikantov si napokon zmeria sily mladý herec Karol Tóth, ktorý bude od septembra súčasťou nielen obľúbenej šou, ale taktiež druhej série seriálu Druhá šanca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Markiza.sk, IG/kandrac.ondrej_official