Každý týždeň v priebehu sezóny môžete na obrazovkách televízie JOJ sledovať obľúbenú reláciu Sedem pod taktovkou Eleny Vacvalovej. Glosátori sa tak ako zvyčajne venujú aktuálnym témam s humornými poznámkami. Od septembra však nastane výrazná zmena.

Neodmysliteľnou súčasťou relácie sú glosátori Milan Lasica, Oľga Feldeková, Marián Leško a Milan Kňažko vrátane moderátorky Eňy Vacvalovej. Aj napriek tomu, že sa za stolom sem-tam objavili aj iné tváre, štvorica hostí bola pevnou súčasťou projektu. Všetko sa však zmenilo po inaugurácií Zuzany Čaputovej.

Prezidentka si totiž vyberala nový tím poradcov, medzi ktorými je aj Leško. 65-ročný Marián totiž nie je len glosátor, ale aj skvelý novinár a publicista. Rozhodol sa preto, že nechce sedieť na viacerých stoličkách a v jojkárskej relácií oficiálne skončil.

Dnes je už známe, kto sa stane novou tvárou relácie, pričom kompetentní sa rozhodli siahnuť do zásob z tzv. ,,náhradníkov“. „Potvrdzujeme, že v premiérových častiach relácie Sedem sa bude pravidelne objavovať Boris Farkaš,“ potvrdila PR manažérka Jojky Katarína Gajdošíková pre cas.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook/Sedem, joj.sk