Je tomu len zopár minút, čo Národná kriminálna agentúra potvrdila obvinenie všetkých pätnástich osôb, ktoré zadržala v pondelok (27. septembra) v rámci veľkej protidrogovej akcie. Okrem iných medzi nimi figuruje aj známa influencerka Zuzana Plačková!

V pondelok vykonali elitní policajti protidrogovú akciu, v rámci ktorej zasahovali aj v dome podnikateľky Zuzany Plačkovej a jej manžela Reného Strausza. Vyšetrovateľ len pred okamihom obvinil všetkých 15 zadržaných osôb z trestného činu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a drogovej trestnej činnosti.

“Počas domových prehliadok sme zaistili viac ako deväť kilogramov metamfetamínu, z ktorých by sa dalo vyrobiť minimálne 90 000 jednorazových dávok drogy. Zaistili sme tiež zbrane, strelivo, cigarety a viac ako 70 000,- Eur v hotovosti,” uviedla polícia, ktorá dodáva, že momentálne prebiehajú procesné úkony, v dôsledku čoho nie je možné poskytnúť viac informácii.

Kým Zuzana sršala pri odvádzaní optimizmom, k celej situácii sa vyjadrila aj jej matka, ktorá nešetrila kritikou voči komentujúcim. Servítku pred ústa si však nekládla ani jej bývalá kamarátka Nela Slováková, no pozitívnejší názor prejavila Jasmina Alagič.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto: IG/queen.plackova