Rado Dulin to už má domov len „za pár“, no stále menej dokáže ukrývať svoju náklonnosť ku Kristi Dali. Poslednú noc strávila dvojica v dome farmára týždňa, kde si užili vzájomnú prítomnosť. No nielen to!

Farmár z Popradu má za sebou návštevu rodiny, hoci snúbenica napokon nedorazila. Zato prišla mamina, ktorá mu hneď na úvod venovala štipľavú poznámku ohľadne Kiky. Fotomodelka by sa v tej chvíli najradšej prepadla pod zem, no napokon sa s rodinkou prišla rozlúčiť.

Hoci nemá Popradčan stále vysporiadaný vzťah so snúbenicou vonku, zjavne nedokáže už ani pár posledných dní na statku udržať emócie na uzde. Rado sa totiž s Kikou presunul na jednu noc do domčeka farmára týždňa, kde si užili vzájomnú prítomnosť. Cassanova na sebe dokonca nemal ani trenky a neváhal pobehovať okolo postele celkom nahý.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Podľa informácií Plusky došlo aj na intímne zblíženie, pričom všetko začalo hladením chrbta, no skončilo pohybmi periny a Radovým hlasným dychčaním: „Krásna noc. Užil som si ju brutálne. Fakt… Vedľa osoby, ktorú som spoznal, tak sme to aj zavŕšili tým, že sme sa rozlúčili, že sme tam mohli spať vedľa seba. Bez spacákov, bez smradu, bez všetkého, len tak… Úplne pre mňa top. Som sa cítil jak v saune, konečne teplo. Som spal holý, konečne, lebo roky spím nahý,“ vysvetľoval „nevinne“ intímny zážitok.

Zábery Rada s Kikou v posteli si pozriete >>> TU <<<

Zdroj: pluska.sk │ Foto: Televízia Markíza